مرتضی رضایی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ مرتضی رضایی
آرشیو وبلاگ
      ساخت بازی های رایانه ای ()
شخصیت‌های بازی‌های رایانه‌ای چین تغییر می‌کنند نویسنده: مرتضی رضایی - شنبه ٦ امرداد ،۱۳۸٦
 هموطن آنلاین_با توجه به تاثیرات قابل ملاحظه بازی های رایانه ای بر شخصیت و حالات افراد، شركت‌های طراحی و ساخت این قبیل بازی‌ها در چین تصمیم گرفته‌اند كه شخصیت‌های مهم و اصلی رایانه‌ای را تغییر دهند.  

شركت‌های طراحی و ساخت بازی‌های رایانه‌ای چین در توافق‌نامه‌ای اعلام كردند، از این پس شخصیت‌ها و افراد اصلی در بازی‌های رایانه‌ای و اینترنتی این کشور تغییر خواهند كرد تا مردم به واسطه آن کمتر تاثیر بپذیرند.

شركت‌های رایانه‌ای چین بر این باورند كه با به وجود آوردن شخصیت های كاذب میان نوجوانان و جوانان، شناخت قشر جوان و نوجوان این کشور نسبت به تاریخ حقیقی و كهن خود كم خواهد شد.

از این پس شركت‌های رایانه‌ای چینی در ساخت بازی‌های رایانه‌ای و اینترنتی از شخصیت‌های حقیقی و تاریخی چین استفاده می‌كنند تا جوانان و نوجوانان مخاطب این بازی‌ها، تاریخ كهن و شخصیت های حقیقی تاریخ معاصر و كهن چین را از یاد نبرند.

سالانه 13 میلیون و 800 هزار نفر كه بیشتر آنها از قشر جوان هستند از اینترنت استفاده می‌کنند و میلیون‌ها دلار سالانه هزینه استفاده از بازی‌های رایانه‌ای می‌شود.

در سال گذشته بهره شركت‌های رایانه‌ای از فروش بازی‌های رایانه‌ای و اینترنتی به 24 میلیون دلار رسید و پیش‌بینی می‌شود كه تا پایان سال 2008، بهره شركت‌های رایانه‌ای به یك میلیارد و 500 میلیون برسد

  نظرات ()
مطالب اخیر Top 10 Undergraduate and Top 10 Graduate Schools Save 3D Models from Games with 3D Ripper DX حکایت همچنان باقیست ؟! The 3D Game Maker درباره بازی crysis بازی سرزمين گمشده معرفی برگزیدگان جشنواره رسانه های دیجیتال و چندرسانه ای توليد بازي ايراني رايانه‌اي "انرژي هسته‌اي" شخصیت‌های بازی‌های رایانه‌ای چین تغییر می‌کنند مرجع کامل خطاهای مودم
کلمات کلیدی وبلاگ هوش مصنوعی (۱) بازی کامپیوتری (۱) بازی ایرانی (۱) بازی سازی (۱) fps creator (۱) اکشن اول شخص (۱) game maker (۱) عصر پهلوانان (۱)
دوستان من بازی عصر پهلونان بازی رایانه ای میرمهنا اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب